Бібліотекарями с.Заставне та с. Вижняни проведено перегляд літератури" Я в серці маю те, що не вмирає" для учнів 4 кл. Сулима Л. М. прочитала уривок з твору " Лісова пісня."Балич Н.С. ознайомила дітей з ранньою творчістю поетеси.
Львівська область, Золочівський район, село Вижняни. Графік роботи: з 11.00 до 17.00 - вівторок-п'ятниця, з 14.00 до 18.00- неділя
вівторок, 28 лютого 2017 р.
Велика і сильна духом
28 лютого бібліотекарі с. Вижняни та с. Заставне завітали до Заставненського НВК на святкування річниці з дня народження великої поетеси Л. Українки.Вчитель української мови Балич С.Я.разом з учнями поставили уривок з твору" Лілея".До уваги присутніх була представлена презентація про життєвий та творчий шлях Л.Українки.
понеділок, 27 лютого 2017 р.
Я в серці маю те, що не вмирає
Народилася 25 лютого 1871 в місті Новограді-Волинському. Вчилася у приватних учителів. У 6 років почала вчитися вишивати. 6 січня 1880р. дуже застудилася, початок тяжкої хвороби. Починаючи з 1884 року Леся активно пише вірші («Конвалія», «Сафо», «Літо краснеє минуло» і ін.) і публікує їх у часописі «Зоря». Саме цього року з’явився псевдонім «Леся Українка». На початку березня 1907 року Леся Українка переїжджає з Колодяжного до Києва. 7 серпня 1907 р. Леся Українка та Климент Квітка офіційно оформили шлюб у церкві. Останні роки життя Л. Косач-Квітки пройшли в подорожах на лікування до Єгипту й на Кавказ. Померла 19 липня 1913 року в Сурамі у віці 42 років. Збірки: «На крилах пісень» (1893) «Думи і мрії» (1899). 26 лютого у бібліотеці с. Вижняни для читачів 1-4 класів проведена година творчості Л. Українки. До уваги читачів представлена презентація про життя поетеси.
четвер, 23 лютого 2017 р.
Окраса і візитка Глинян
Сьогодні 23 лютого у бібліотеці м. Глиняни проведено день професійного спілкування "Окраса і візитка Глинян".Учасниками такого спілкування були одинадцять бібліотек, а саме Заставне, Вижняни, Розворяни, Перегноїв, В. Полюхів, Куровичі, Солова, Туркотин , Якторів ,Словіта ,Кривичі. Бібліотекар м. Глиняни п. Галина прочитала вірші про Глиняни, написані місцевими жителями.У бібліотеці оформлена чудова краєзнавча вистака.
Бібліотекарі відвідали НВК" МОЗАЇКА." Екскурсовод п. Т. Рудницька провела прекрасну екскурсію..На першому поверсі знаходяться виставкові зали .Тут представлені до уваги килими виготовлені глинянськими майстринями.
В Глинянах утвердилися, збереглися і розвинулися кращі традиції українського килимарського мистецтва. Неперевершені за своєю композицією, орнаментом, колористикою і барвистою гамою кольорів, глинянські килими завоювали заслужену славу не тільки в нашому краю, але й в багатьох близьких і далеких країнах світу.
неділя, 12 лютого 2017 р.
Вони полягли на Київськім майдані
12 лютого у бібліотеці с. Вижняни проведена година реквієм" Вони полягли на київськім майдані". Учасниками прочитані вірші присвячені пам'яті наших героїв.
Небесна Сотня –
То в серцях вогонь.
Він гаряче палав за Україну.
Віднині тихим співом заспокой
Ти, земле рідная,
Свою дитину.
Небесній Сотні
Шана й молитви,
За чисті душі,
Що злетіли в небо.
Їм шлях високий
Боже, освіти.
І в мирі, Господи,
Прийми до Себе.
Він гаряче палав за Україну.
Віднині тихим співом заспокой
Ти, земле рідная,
Свою дитину.
Небесній Сотні
Шана й молитви,
За чисті душі,
Що злетіли в небо.
Їм шлях високий
Боже, освіти.
І в мирі, Господи,
Прийми до Себе.
Хай пам'ять згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Підписатися на:
Дописи (Atom)